Skrzyszów czeka

Tuż po pucharowym zwycięstwie z Fortecą Świerklany nadchodzi czas na kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na drodze MKP Odry Centrum stanie drużyna Gwiazdy Skrzyszów.

Zespół gospodarzy prowadzony przez Bartosza Hudka w bieżących zmaganiach ligowych zdobył pięć punktów. Gwiazda po słabym starcie zaczyna dochodzić do optymalnej formy. W ostatnim spotkaniu odniosła wysokie zwycięstwo (4:1) z Naprzodem Zawada. Trzy bramki w tym meczu zdobył Grzegorz Porwoł, który z pewnością w niedzielnym spotkaniu przeciwko Odrze będzie chciał powtórzyć swój wyczyn z Zawady.

Nasz zespół po lekkim spadku formy powoli wraca na odpowiednie tory. Z pewnością bardzo ważny jest powrót do gry naszego kapitana Bartłomieja Sochy, który w ostatnim wygranym meczu z Naprzodem Borucin (3:0) zdobył dwie bramki. Pozytywne wyniki w ostatnich dwóch meczach oraz dobra gra całego zespołu napawa optymizmem. Najważniejsze to podtrzymanie formy w zbliżających się spotkaniach.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej z Wodzisławia i okolic zapraszamy w niedzielę do Skrzyszowa na godzinę 16:00.

Nie może Cię tam zabraknąć !

Wiadomości (utwórz nową)